Flexipris er vår smarte og fleksible prismodell for deg som har mulighet til å komme til frisøren på dagtid. I stedet for faste priser hele tiden, justerer vi klippeprisen etter hvor mye ledig kapasitet vi har i salongen.
Flexipris gjelder for timer booket på dagtid mellom kl. 09.00 og 14.00, og gir deg muligheten til å sikre deg en lavere pris ved å være fleksibel på tidspunkt.
Jo mer ledig tid vi har, jo lavere kan prisen bli. Med Flexipris får du full oversikt over tilgjengelige priser på forhånd, og du reserverer prisen før du bestiller time. Ønsker du en mer omfattende behandling, kan du oppgradere timen i salong til Premium eller Premium Pluss klippepakke mot et tillegg.
Slik fungerer det:
1. Her på nettsiden kan du reservere din Flexipris, du finner den ved å trykke på bestill time på forsiden og så velge Flexipris
2. Gå deretter til nettbestilling eller app og book time på den dagen prisen gjelder
3. Prisene legges ut for 2 dager av gangen
4. Når du har reservert prisen, mottar du en bekreftelse på e-post
5. Vis denne bekreftelsen i salong og få klippen til reservert pris
6. Ønsker du oppgradering, kan dette avtales direkte i salong
Flexipris gir deg muligheten til å være fleksibel, spare penger og samtidig sikre deg time hos oss. Tilgjengelige priser kan variere, så det lønner seg å være tidlig ute!
Vi gleder oss til å se deg!
Hilsen Föhn Hairstudio